Lagenovese Qualita Oro
Prijswinnende middelkrachtige koffie, 80 procent Arabica koffiebonen. Lange nasmaak van chocolade, bloemen, vers fruit en gedroogde noten. Prima voor een heerlijke espresso, gewone koffie of cappuccino. Verkrijgbaar in zakken van 1000 gram. In 2010 bekroond met goud door het IIAC.

Gratis verzending v.a. €50

Vertrouwd shoppen met Webwinkel Keur

9 / 10 (2190 beoordelingen)

Vaste-klanten korting
La Genovese Qualita Oro. Een lange nasmaak van chocolade, bloemen, vers fruit en gedroogde noten. Espresso Italiano gecertificeerd. Uitermate lekker!
Met goud bekroond
Koffie met een geschiedenis van 75 jaar, die meteen te proeven is. De ‘La Genovese’ bonen staan bekend om hun hoge kwaliteit. En dan wel zodanig dat het Instituut van Internationale koffieproevers zowel in 2010 als in 2008 de koffie een gouden medaille toekende.
Kwaliteit door langzaam roosteren
Dit alles komt omdat de koffiebonen bij Lagenovese langer worden gebrand dan andere bonen. Hierdoor kan de koffiebrander de geur en smaak van verschillende bonen optimaal ontwikkelen. Zo heeft u koffiebonen optimaal van smaak. De Oro melange bestaat uit 80% arabica en 20% robusta bonen. De bonen zijn egaal van kleur en niet vet.
Als koffiekenner kiest u met de melange ‘Oro’ voor een smaakbelofte die ‘genieten’ heet.
Datasheet
- Geschikt voor espresso
- Zeer geschikt
- Koffiesterkte
- Middelkrachtig
- Geschikt voor gewone koffie
- Zeer geschikt
- Geschikt voor cappuccino
- Zeer geschikt
- Geschikt voor volautomaat
- Zeer geschikt
- Bekroond
- Gouden Medaille IIAC
Specifieke referenties
- ean13
- 8019924001330