Ervaringen met Prijswinnaar: Bendinelli Gourmet 100% Arabica Koffiebonen 1000gr
Nico Hoofdvrijdag 11 november, 2011
Wederom onze favoriet, na een paar keer vreemd gaan is dit voor ons de allerlekkerste koffie. Niet scherp, wel een lekkere volle smaak. Aanrader!!
rob van Hasenbroekwoensdag 10 augustus, 2011
Lekkere milde smaak, een smaak met een lange afdronk, smaak die lekker lang blijft hangen. Komt wat ons betreft goed tot zijn recht ook in een volautomaat apparaat. (merk Gaggia die wij gebruiken) . Wederom deze koffie op herhaling bij ons.
bas van de steegdinsdag 03 november, 2009
kijk, dat is een koffie om blij van te worden. volle ronde body en prima crema, niet bijzonder dik, wel lekker stevig en mooi van kleur. erg lange nasmaak. koffie is uitstekend in balans. geen zuren of bitters die storen. combineert goed met melk. ik vond deze koffie persoonlijk lekkerder met een italiaanse dosering van pakweg 14 gram voor een dubbele dan met een hoge dosering van 18+ gram.